Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt Webbyt
 
 
ENG
Webbyt
Põlva Muusikakool

Webbyt 2019/2020 õppeaasta II poolaasta tööplaan
Webbyt
Webbyt 2019/2020 õppeaasta rühmaõppe tunniplaan
Webbyt
Webbyt Õpetajad
Webbyt
Webbyt Õppeastmed
Webbyt
Webbyt Õppetöö korraldus
Webbyt
Webbyt Keelpillide korrashoid
Webbyt
Webbyt Muusikakooli kodukord
Webbyt
Webbyt Avalduste blanketid



2019/2020 õppeaasta II poolaasta tööplaan

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 

Põlva Muusikakooli õppeaasta 2019/2020 II poolaasta tööplaan

JAANUAR

12.jaanuar

pühapäev

kell 16.00

Kontsert –Kammermuusika kontsert

29.jaanuar

kolmapäev

kell 18.00

Kontsert – Vokaaltsükkel „Talvine teekond“

31.jaan.-01.veebr. 

reede-laupäev

 

Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2020 Saaremaal

VEEBRUAR

11.veebruar

teisipäev

kell 18.00

Kontsert – Kammermuusika kullafondist

13.veebruar

neljapäev

 

Sõbrapäevakontsert Lasval

14.veebruar

reede

kell 15.00

Sünnipäevakontsert lasteaias Lepatriinu

15.veebruar

laupäev

 

Kaido Välja  meistrikursus viiuliõpilastele

15. veebruar

laupäev

 

XX Eesti Noorte Tšellistide festival-kontsert Tartus

19. veebruar

kolmapäev

kell 18.00

Laulusolistide kontsert

24. veebruar

esmaspäev

kell 16.00

Himmaste külavanema vastuvõtt Himmastes

 

MÄRTS

3. märts

teisipäev

kell 16.00

Kontsert – M.-L. Urbi ja Põlva MK viiuliõpilased

4. märts

 

kolmapäev

 

Akordionikonkursi piirkondlik voor Tartus

11. märts

kolmapäev

 

Tšellokonkursi piirkondlik voor Tartus

13. märts

reede

 

Viiuli- ja vioolakonkursi piirkondlik voor Võrus

18.märts

 

kolmapäev

 

Keelpilliorkester Klassikaraadios Tallinnas

20.märts

reede

 

Flöödi kontsert

26.märts

neljapäev

 

Kontsert – harf, saksofonid

27.märts

reede

kell 10-12

Võru Muusikakooli külaskäik

 

APRILL

 

 

 

2. aprill

neljapäev

kell 15.30

Kontsert – M.Kallip, M.Metsla, M. Laidna

7. aprill

teisipäev

kell 16.05

Klaveriõpilaste hindeline kontsert

8. aprill

kolmapäev

kell 16.05

Klaveriõpilaste hindeline kontsert

9. aprill

neljapäev

kell 15.30

Kontsert – Palmide perekontsert

14. aprill

teisipäev

kell 18.00

Kontsert – Keelpillikvintett

15. aprill

kolmapäev

kell 15.20

Kitarriõpilaste hindeline kontsert

15.-16. aprill

 

kolmapäev-neljapäev

 

Kontsert –Keelpilliorkester „G. Otsa laulud“ Kanepis, Räpinas, Põlvas

 

17. aprill

reede

 

Suur üleriigiline võistumängimine 2020 Viljandis

18. aprill 

laupäev

 

Kontsert –Vabariikliku konkursi Parim noor instrumentalist 2020 lõppkontsert Tartu Ülikooli aula

27.-30.aprill

 

esmaspäev-neljapäev

 

Kontserdid lasteaedades

28.aprill

teisipäev

kell 16.00

Pop-jazz trummi hindeline kontsert

29. aprill

kolmapäev

kell 15.20

Puhkpilliõpilaste hindeline kontsert

MAI

3. mai

pühapäev

 

Noorte kapelli kontsert ERM-is Tartus

5. mai

teisipäev

kell 12.00

K. Ratassepa meistriklass klaveriõpilastele

6. mai

kolmapäev

kell 15.30

Kontsert  - TMKK klaveriõpilased

8. mai

reede

kell 9.00

VII klassi solfed˛oeksam

8. mai

reede

kell 17.00

Rütmim. kitarriõpilaste hindeline kontsert

12. mai

teisipäev

kell 14-17.30

Avatud uste päev

13. mai

 

kolmapäev

kell 18.00

Kontsert – lauluosakonna kontsert Põlva Kultuuri- ja huvikeskuses

14. mai

neljapäev

kell 9.00

IV klassi solfed˛oeksam (põhiõpe)

15. mai

reede

kell 9.00

IV klassi solfed˛oeksam (huviõpe)

15. mai

reede

kell 16.00

Akordioniõpilaste hindeline kontsert

18. mai

esmaspäev

kell 17.30

Tšelloõpilaste hindeline kontsert

19. mai

teisipäev

kell 10.00

VII klassi erialaeksam (viiul, vioola, flööt)

Õppenõukogu

19. mai

teisipäev

kell 14.35

kell 16.00

Klaveriõpilaste hindeline kontsert

Kitarriõpilaste hindeline kontsert

20. mai

 

kolmapäev

kell 13.50

kell 15.20

Klaveriõpilaste hindeline kontsert

21. mai

 

neljapäev

kell 18.00

Kevadkontsert Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses

22. mai

reede

kell

IV klassi erialaeksam (klaver, kitarr)

22. mai

reede

kell 18.00

Lõpetajate kontsert-aktus

25. mai

esmaspäev

kell 13.00

Eelõppe kontsert

25. mai

esmaspäev

kell 17.00

Lõõtspilli- ja kandleõpilaste hindeline kontsert

26. mai

teisipäev

kell 10.00

IV klassi erialaeksam (viiul, pop-jazz trumm)

27. mai

kolmapäev

kell 9.00

kell 15.00

Õppenõukogu (klaver, kitarr)

Viiuliõpilaste hindeline kontsert

28. mai

neljapäev

kell 15.00

Viiuliõpilaste hindeline kontsert

29. mai

reede

kell 9.00

Õppenõukogu (puhkpill,viiul, akordion, trumm, lõõtspill, tšello)

31. mai  

pühapäev

 

Laste laulupidu Intsikurmus

28.-31. mai

neljapäev-pühapäev

 

Põlva Päevad

JUUNI

1. juuni

esmaspäev

kell 14.00

Soovijatele konsultatsioon kooli astumiseks

2. juuni

teisipäev

kell 13-14.30

kell 14.30-16

kell 17-19.00

Vastuvõtukatsed (konsultatsioonis käinutele)

Vastuvõtukatsed (eelõpe)

Vastuvõtukatsed

3. juuni

kolmapäev

kell 13-15.00

kell 16-18.00

Vastuvõtukatsed

4. juuni

neljapäev

kell 14.00

Vastuvõtukatsed eelklassis käinutele

4. juuni

neljapäev

kell 18.00

IV klassi lõpuaktus

5. juuni

reede

kell 15.00

Kooli lõpuaktus  - klassidele I-III ja V-VI

(eelõpe, vabaõpe)

7. juuni

pühapäev

 

Memme-taadi pidu Intsikurmus

·         Märkus: Tööplaanis võib tulla muudatusi

 
Free website - Webbyt