Lapsevanematel on võimalus liituda Stuudiumiga aadressil polvamuusikakool.ope.ee

  1. klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Ava kasutajakonto” (kõige all), seejärel järgmisel lehel “esita andmed ja taotle kontot” (teine sinine link)
  2. Lugege juhiseid ja täitke lüngad ning liikuge edasi.
  3. Kui administraator Teie taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, saate oma meiliaadressile info sisse logimise kohta (see toimub1-2 päeva jooksul).

Kui teil on kasutajakontod mitme erineva haridusasutuse Stuudiumis, saate need kontod omavahel siduda. Kui olete Stuudiumis sees, avage oma profiil, kust leiate nupu “Seo oma konto teise kooliga”. Klikkige sellel ja järgige juhiseid!

Edaspidi tähendab ühes asutuses sisse logimine, et olete kõikidesse sisse loginud – välja logimisel väljute samuti kõikidest Stuudiumitest! Erinevate õppeasutuste Stuudiumite vahel saate liikuda klikates ekraani ülal vasakul olevatel kooli logodel.

Täpsemad juhised Stuudiumi võimaluste kasutamiseks on leitavad Stuudiumi aknas Abi-artiklite alt (ülal real).

Õpilased saavad esmakordselt oma polvamuusikakool.ope.ee kontole, kui

  1. Aadressil ope.ee klõpsavad nupul “Ava kasutajakonto” (kõige all), seejärel järgmisel lehel “aktiveeri oma konto siin” (esimene sinine link)
  2. Järgmises aknas täidavad oma nime lahtri ja ning tuleb juhend, millisele meiliaadressile (näidatud on vaid meiliaadressi algus ja lõpp, keskmised tähed on tähistatud tärnidega) saadetakse sisselogimise link.
  3. Õpilane lisab oma profiili kaks korda salasõna, mis peab vastama turvaluse nõuetel.

 

Kui Stuudiumi kasutajakonto aktiveerimine ei õnnestunud, võite
helistada telefonil 5564 7445 Iive Kõima.

Erinevate koolide kasutajakontode sidumine õpilastel toimub samuti nagu vanematel.