Tartu Ülikooli aulas toimus 23. aprillil konkursi „Parim noor instrumentalist 2022“ lõppkontsert, kus esinesid I koha laureaadid, anti üle kõikide laureaatide karikad ning tunnustati õpetajaid ja kontsertmeistreid.

Meie koolist tunnustati karikatega Emma Liblikut, Marie Vieset, Emili Narusoni ja Hanna – Lisete Sellist, kellele anti üle ka veel EMTA üliõpilaste eripreemia rikkaliku tooni ja mitmekülgse muusikalise väljenduse eest.

Tänupreemiaga tunnustati vabariigis kuut õpetajat südamega tehtud töö eest õpilaste juhendamisel ja Eesti muusikahariduse edendamisel. Tõelist rõõmu tundsime aga sellest, et selle tunnustuse pälvis meie viiuliõpetaja Tiina-Mai Arund. Tänukirjaga tänati ka kontsertmeistreid Silvi Ottast ja Jana Ojalat õpilastele heaks lavapartneriks olemisel.

Õnnitleme tunnustuste saajaid!

Fotol: vasakult Ester Liblik, laureaadid Hanna-Lisete Sellis, Marie Viese, Tiina-Mai Arund ja Emili Naruson, ees Emma Liblik.

Foto: Marko Liblik